عصر اون روز

خدا ، عشق و من …

 
تنهائی
نویسنده : فرزاد فرومند - ساعت ٩:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٦
 

دیروز اتفاقی تو را جائی دیدم. تنها نبودی...                                                          

اما خوشبخت هم نبودی.


 
comment نظرات ()
 
 
٨/٨/٨٨
نویسنده : فرزاد فرومند - ساعت ٥:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٩
 

دیشب ٨/٨/٨٨ تقارن زیبائی که مصادف شده بود با تولد امام رضا(ع) به برنامه ای در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی دعوت شده بودم برای اجرای دو سه تا از آثارم. دوست خوبم فرزاد حسنی برنامه گذار این مراسم  بود و دوست و همکار عزیز دیگرم فرزاد حسنی(مجری) هم اجرای این کنسرت را بر عهده داشت.این هم از دومین تقارن آنهم سه فرزاد در همین شب که دو نفرشان در فامیلی هم مشترک بودند.

اولین قطعه ای که اجرا کردم دروغ محض بود (اینکه میگم دوست دارم).آهنگ دوم توی چشمای سیاهت بود که با شور و هیجان مردم شروع شد . اواسط اجرای همین کار بودم که یکی از ماموران امنیتی سالن آمد روی صحنه تا در گوشم چیزی بگوید آنهم اینکه سریعا" برنامه را جمع کنم چون به دلیل شادی و هیجان مردم احتمال دارد برنامه متوقف شود. من که قرار بود کار دیگری را هم اجرا کنم با اشارهء مدیر سالن متوجه شدم که در بین شلوغی سالن باید صحنه را ترک کنم تا کار دیگری دست آنها و خودم ندهم.

ضمنا" دیشب محمدرضا فروتن عزیزم را هم دیدم که دلم برای بازی اش در شب یلدا تنگ شده. 


 
comment نظرات ()
 
 
ماندن یا نماندن. مسئله این است
نویسنده : فرزاد فرومند - ساعت ٤:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٢
 

چند شب پیش یکی از دوستان همکارم که سالها قبل به دلیل تنگ نظری های بعظی ها از ایران کوچ کرده به من تلفن زد. ستاره ای که حضورش رونقی بود در میان خیل عظیم مقلدان و شلوغ کن های بی استعداد.

ظاهرا" دلش چندان برای اینجا تنگ نشده بود و معتقد بود چیزی عوض نشده وتازه اوضاع بدتر هم شده .

سالی که میرفت از ایران یادم هست در مورد ضرورت موزیک ویدئو و اینکه در شرایط کار رسمی امکانش وجود ندارد با هم بسیار بحث کردیم که تا حدود زیادی موافق بودم.  و اما امروز همه ما به این نتیجه رسیده ا یم که خواننده رسمی و مجاز در حال حاظر از بزرگترین ویترین وابزار خود محروم است و در صورت ارائه موزیک ویدئو حتی با رعایت تمام خطوط قرمز با شدیدترین محرومیت ها و ممنوعیت ها روبرو خواهد شد.

ماجرای مجوز اجرای  کنسرت و نبود سالنهای کنسرت و .......... بگذریم                  

خداوند آخر و عاقبت همه مان را به خیر کند. انشاءالله 


 
comment نظرات ()