سوال بی جواب

امروز داشتم به این فکر می کردم که مخاطب چه انتظاراتی از من دارد . منظورم بیشتر در مورد موسیقی است .

یعنی اینکه واقعا چه کارهایی را دوست دارد از من بشنود ؟

چه کارهایی را تابخال دوست نداشته است ؟ یا تصور کرده که من نباید اجرا می کردم ؟

یا اصلا اینکه اگر فلان کار را این طور یا آن طور اجرا می کردم بهتر بود ؟!

همین طور در مورد مضمون ترانه ها ، اینکه چه مضمونی داشته باشد با سلیقه آنها جور تر است ؟

و حتی از این هم فراتر می روم با چه ترانه سرایی بهتر است کار کنم یا کار نکنم ؟ با وجود اینکه من اهنگسازی وتنظیم آلبوم هایم را خودم انجام می دهم آیا بهتر است از آهنگساز یا تنظیم کننده ای هم استفاده کنم ؟

اینها سوالاتی بود که من حتما نمی توانم به آنها جواب دهم !!!!

/ 24 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آسمانی ترین ستاره

سلام [گل] وبلاگ زیبایی دارید . با یک مطلب جدید به روزم . منتظر شما و نظرتون هستم . [چشمک]

رژانو

بلاخره تشریف نمی یارین؟[لبخند]

هانیه

سلام ! یادمه آلبومه عصر اون روز رو مامان خرید و آورد خونه... قبلش ویدیوهاتونو توی ایران موزیک دیده بودم.... کاره جالبی بود . اما فکر میکنم مقطعی بود ... یعنی کاش یه جوری باشه که کاراتوون تا چندین سال تووی ذهن بمونه و ادم رو یاد شما بندازه .

اسماعیل

سلام خسته نباشید وبلاگ خوبی داری امیدوارم که موفق باشی خوشحال میشم که به کلبه حقیر ما هم سر بزنی خواهش می کنم روی بنر های تبلیغاتی هم کلیک کن

من

سلام توی آلبوم اول شما آهنگی بود ... فوق العاده بود به نظرم اون قده دریا بودی که تو دلم جا نشدی! گفتی که سنگ صبورت می شم اما نشدی... هست اون آلبوم هنوز؟ چرا هر چی میگردیم یافت می نشود؟؟ کلا آلبوم اول خیلی دلنشین بود. هرچند دوتای بعدی هم خوب بودن... اما در مورد ترانه سرا... این روزها کارهای قشنگی از روزبه بمانی شنیدم ... آقایی با نام کوچیک اسماعیل هم توی آلبوم اول شما باهاتون همکاری کرده بودن که با گذشت 5-6 سال خوب یادم نیست نام خانوادگی شون رو... اما یادمه شعرای قشنگی داشتن!

دانشمند

سلام داداش به نظر من شعر باید محتوا داشته باشه و البته مطابق با اکثر سلیقه ها کارهای شما حد اقل تا جایی که من گوش دادم اکثرا عاشقانه است بهتره از نظر موضوعی کمی گسترده تر باشه بای مستر