رسم عاشقی

این روزها دارم به عرضه یک آلبوم جدید فکر می کنم . یک آلبوم عاشقانه ، نمی دانم چقدر می تواند با شرایط اجتماعی روز هماهنگ باشد ...

قطعات این مجموعه روایتگر دوسال اخیر زندگی من وشاید خیلی از هم نسلانم است که در قالب ترانه و موسیقی و کلام شکل گرفته است .

هرقطعه مرا یاد کسی ،جایی وچیزی  می اندازد که عزیز است و همچنان یادش گرامی .

امیدوارم کسانیکه در تمام این سالها به من گوش سپرده اند هنوز مرا از یاد نبرده باشند چون می خواهم وعده اثری را بهشان دهم که اگر عاشق باشند حکایت احساس تمامی آنهاست و اکر نباشند و یا هنوز نشده اند به آن فکر خواهند کرد .

باور کنید دنیای بدون عشق دنیای بی رحم تری است . جزئیات این مجموعه را در روزهای آینده با شما در میان خواهم گذاشت ....

رفتن به سادگی نیست

موندن همیشگی نیست

باران من کجایی

این رسم عاشقی نیست

 

 

/ 6 نظر / 11 بازدید
مریم

سلام من آهنگاتونو گوش کردم ولی بار اول اومدم اینجا دارم همه پستاتون رو می خونم [گل]

سمیرا

سلام فرزاد جان.خیلی خوب بود.[فرشته]

سمیرا

سلام فرزاد جان.خیلی خوب بود.[فرشته]

تینا میرمحسنی

یه آلبوم عاشقانه اگر هماهنگ باشه با شرایط اجتماعی مون و تلخی ها و فاصله های ایجاد شده رو بتونه خوب بیان کنه واقعاً محشره.چقدر دلم آهنگ های سوزناک عاشقانه می خواد که باهاش گریه کنم.

صارم

رو ساحل سرخ دلت اسم کسي رو حک نکن به اينکه من دوست دارم حتي يه ذره شک نکن بزار بهت گفته باشم که ماجراي ما و عشق تقصير چشماي تو بود ‌‌‌، وگرنه ما کجا و عشق ؟ سلام وب قشنگي داري به من هم سر بزن تبادل لينك هم ميكنم بانام اشيانه سيمرغ

اسماعیل محمدنژاد

با سبز ترین و آفتابی ترین دورود ها . . . فرزاد عزیز! سلام. تازه با وبلاگت آشنا شده ام اما پیش از این برایت ایمیل گذاشته بودم اما جواب ندادی! وبلاگ جالبی داری. در مورد موسیقی من از ابتدا کارهایت را دنبال کرده ام.گفتی نشدی را بسیار دوست میدارم و آلبوم این کیه باوجود زیباییش اما به دل من ننشست! و عصر آن روز روایتی بود از عاشقی و تنهایی که مرا به عصر آن روز برد! خوش باشی تا همیشه!